Kartallar Holding olarak turizm sektöründe yurtiçi faaliyetlerine devam ederek müşteri memnuniyetini sağlayan, kaliteden ödün vermeyen, güvenli ve konforlu, konaklama anlamında hizmet kalitesini üst seviyeye getirmeyi hedefleyen çeşitli tesislerimiz bulunmaktadır.

Şirketimiz Rize’de yapımını ve yatırımını yaptığı Teona Bungalow, Ramada By Wyndham Rize Fındıklı Otelleri ve Mövenpick Otel Ankara ile şirketimiz turizm sektörüne iddialı bir giriş yapmış olup, ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Mövenpick Hotel Ankara konum itibariyle bakanlıklara, hükümet binalarına, uluslararası şirketlere, Armada Alışveriş Merkezine ve AŞTİ’ye olan yakın konumuyla birlikte metro istasyonuna ve otobüs duraklarına olan erişimin kolay olduğu Söğütözü’nde yer almaktadır. Hotelde deluxe king oda, süit deluxe king oda, superior queen oda, superior king oda ve bağlantılı aile odalarıyla birlikte toplam 176 oda bulunmaktadır.

Karadeniz kıyısında yer alan otel, Rize-Artvin Havaalanı’na 30 km uzaklıktadır. Bulunduğu konum itibariyle Orta çağ mimarisine sahip Rize Kalesi’ne, Ziraat Çay Bahçesi’ne ve Fırtına Deresi’ne erişimi oldukça kolaydır. Ayrıca otelden Trabzon’a ve Gürcistan’ın Batum şehrine de kolayca erişim sağlanabilir.  Otelde 81 standart oda, 1 Engelli odası, 5 Suite oda ve 1 kral dairesiyle birlikte toplam 88 oda bulunmaktadır.

Teona Çağlayan Bungalov, Rize Fındıklı’da Çağlayan Köyü Çiğol Mevkii’nde yer almaktadır. Çağlayan Köyü, Rize il merkezine 73 kilometre, Fındıklı ilçesinde 9 kilometre uzaklıktadır. Teona Çağlayan Bungalov ‘da 15 adet bungalov bulunmakta ve her bungalovda 5 kişi kalabilmektedir.