HAKKIMIZDA

Kartallar Holding 1985’ten beri, adına duyulan güveni koruyor.

Kartallar Holding’in temelleri, 1972 yılında kurucumuz Hasan Kartal’ın Rize’den Ankara’ya gelmesi ve alanındaki çalışmalara başlamasıyla atılmıştır. 1985 yılında ilk şirketi olan HAS-KAR Harita Kadastro Mühendislik Taah. ve Tic. Ltd. Şirketi’ni kurmuş, sürekli bir büyüme göstererek her süreçte marka gücüne değer katmayı başarmıştır

Bugün Ankara’nın önde gelen taahhüt firmalarından biri olarak sınırları aşma hedefiyle çalışan Kartallar Holding, temas ettiği her kuruma ve hizmet verdiği her sektöre değer katmayı başarmış ulusal bir markadır.

Kanatlarını açtığı ilk günden bu yana elde ettiği başarı ve güven Kartallar’ın ufkunu genişletmiş, farklı alanlara hizmet götürme motivasyonu ve cesareti kazandırmıştır. Kartallar Holding, marka güvenilirliğini kanıtlamış bir taahhüt firması olarak, planlama ve inşaat sektöründe bütüncül ve profesyonel hizmet vermektedir.

İmar ve inşaat hizmetleri Kartallar Holding’in genel hizmet alanını oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra; alışveriş merkezi yapım ve kiralama, süt & besicilik, eğitim alanlarında da başarılı girişimlerde bulunmuş ve titizliğini her alana taşımıştır.

Sürdürülebilir gelecek hedefiyle yenilenebilir enerji sektöründe de var olan Kartallar Holding, verimli enerji geri kazanım çözümlerinin geliştirilmesine sağladığı katkıları sürekli kılmaya kendini adamıştır.

Yapımını ve yatırımını gerçekleştirdiği Teona Bungalow ve Ramada Rize Fındıklı Otelleriyle Kartallar Holding turizm sektörüne iddialı bir giriş yapmıştır. Ayrıca işletmesini başarıyla yürüttüğü  Ankara’nın en iyi şehir otellerinden biri olan Mövenpick Otel Ankara ile de sektöre yön veren bir marka olduğunu göstermiştir.

Kartallar Holding, hizmet alanını Türkiye ile sınırlandırmayıp, Amerika ve Avrupa’ya da markasını taşımıştır. Amerika’nın California eyaletinin San Diego şehrinde, San Diego State Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde yer alan Rize Eagles LLC, Alışveriş merkezi olarak aktif şekilde işletilmekte olup 2028 yılı için gençlere yönelik yaşam merkezi projesi hazırlanmaktadır.

Ülkesine hizmet etmeyi ve halkının yaşamına değer katmayı ödev sayan Kartallar Holding, esnek ve yenilikçi çözümleri ile hizmet verirken, değerlerine sadık kalmayı her şeyin üstünde tutmuştur. Kanatlarıyla hizmet götürdüğü her alana kalite ve güven taşımış, ulaştığı her yeni hedefte yaşam için bir değer üretmiştir. Yıllardır olduğu gibi güveninizden ve değerlerinden güç alarak, daha nice yıllara nitelik katmayı sürdürecektir.

Yıllardır olduğu gibi güveninizden ve değerlerinden güç alarak, daha nice yıllara nitelik katmayı sürdürecektir.