Kartallar Holding olarak gayrimenkul sektöründe yurtiçinde ve yurtdışında; entegre iş modelini benimseyerek, hizmet, kalite ve güven kavramlarının buluştuğu uluslararası değerleme standartlarına bağlı, tarafsız- bağımsız tutumu, bilgi ve tecrübesi ile öne çıkan bir kurum olma misyonu ile gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermekteyiz.

Şirketimiz gayrimenkul sektöründe Alışveriş Merkezi, otomotiv, ofis, perakende, eğitim gibi alanlarda adını duyurmuş markalara uzun yıllar boyunca ortaklık yapmıştır. Mülkiyeti şirketimize ait olan gayrimenkulleri geliştirerek kurumsal firmalara uzun süreli kiralama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bunlara ek olarak bünyemizde kat karşılığı anlaşması yapılan gayrimenkullerimiz de bulunmaktadır.

Kartallar Akaryakıt İstasyonu-min
Kartallar Akaryakıt İstasyonu
Kartallar Aile ve Yaşam Merkezi
Arsia Studio &Shopping Center
SİMİT SARAYI_1
Simit Sarayı

Şirketimizin iş birliği içerisinde olduğu yurtiçi firmalar

Metro Gross Market, LC Waikiki, Peugeot, Otokoç, Vatan Bilgisayar, Shell, Koçtaş, Babbymall, FLO, Simit Sarayı, Bosch Oto Servis, Mercedes-Benz Mengerler, BMW Otomobil Satış ve Servis, Tabanway Oto Yıkama, Mickey’s Burger, Migros, Doğa Koleji, BİM, Mopa, Creavit, Vitra, Eskidji, ve  birçok firmaya ev sahipliği yapan gayrimenkullerimiz bulunmaktadır.

Bünyemizde kat karşılığı anlaşması yapılan gayrimenkuller

Arsia, Ozan City, Ozan Tower, Open Sky Bağlıca Konutları, Koru Bağlıca Konutları ve Söğüt Bağlıca Konutları’dır.

Şirketimizin yurt dışında yer alan gayrimenkulü

Amerika’nın California eyaletinin San Diego şehrinde, San Diego Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde yer alan Rize Eagles LLC, içerisinde birçok markaya ev sahipliği yapan Alışveriş Merkezidir.