HAKKIMIZDA

Kartallar Holding 1985’ten beri, adına duyulan güveni koruyor.

Kartallar adı 1985 yılında doğmuş ve sürekli bir büyüme göstererek her süreçte marka gücüne değer katmayı başarmıştır.

Bugün Ankara’nın önde gelen taahhüt firmalarından biri olarak sınırları aşma hedefiyle çalışan Kartallar Holding, temas ettiği her kuruma ve hizmet verdiği her sektöre değer katmayı başarmış ulusal bir markadır.

Kanatlarını açtığı ilk günden bu yana elde ettiği başarı ve güven Kartallar’ın ufkunu genişletmiş, farklı alanlara hizmet götürme motivasyonu ve cesareti kazandırmıştır. Kartallar Holding, marka güvenilirliğini kanıtlamış bir taahhüt firması olarak, planlama ve inşaat sektöründe bütüncül ve profesyonel hizmet vermektedir.

Yapı denetim, imar ve inşaat hizmetleri Kartallar Holding’in genel hizmet alanını oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra; alışveriş merkezi yapım ve kiralama, süt & besicilik, eğitim alanlarında da başarılı girişimlerde bulunmuş ve titizliğini her alana taşımıştır.

Sürdürülebilir gelecek hedefiyle yenilenebilir enerji sektöründe de var olan Kartallar Holding, verimli enerji geri kazanım çözümlerinin geliştirilmesine sağladığı katkıları sürekli kılmaya kendini adamıştır.

Yapımını ve yatırımını gerçekleştirdiği Teona Bungalow ve Ramada Rize Fındıklı Otelleriyle Kartallar Holding turizm sektörüne iddialı bir giriş yapmıştır. Bünyesine kattığı Mövenpick Söğütözü Otel’i ile de sektörde uzun soluklu yer alacağını göstermiştir.

Kartallar Holding, hizmet alanını Türkiye ile sınırlandırmayıp, Amerika ve Avrupa’ya da markasını taşımıştır. San Diego’daki gayrimenkul ve alışveriş yatırımları, Londra’da sürdürdüğü yaşlı bakım hizmetleri bunlardan birkaçıdır.

Ülkesine hizmet etmeyi ve halkının yaşamına değer katmayı ödev sayan Kartallar Holding, esnek ve yenilikçi çözümleri ile hizmet verirken, değerlerine sadık kalmayı her şeyin üstünde tutmuştur. Kanatlarıyla hizmet götürdüğü her alana kalite ve güven taşımış, ulaştığı her yeni hedefte yaşam için bir değer üretmiştir. Yıllardır olduğu gibi güveninizden ve değerlerinden güç alarak, daha nice yıllara nitelik katmayı sürdürecektir.