Anse

Mobilyadan dekorasyona evin ne isterse ANSE’de.

ANSE Mobilya ve Dekorasyon Merkezi, Eskişehir yolu üzerinde Mesa Koru Kavşağında konumlanmıştır. 70.000 m2 üzerine kurulmuş olan Anse bünyesinde kendi sektöründe markalaşmayı başarmış 40 firma barındırmaktadır. Anse, rahat, ferah ve kaliteli mobilya alışverişini insanlara sunma amacıyla hizmete başlamıştır. Hizmete girdiği günden günümüze kadar gerek Ankaralı gerekse diğer illerden gelen ilgi markaları Anse’de kalıcı hale gelmiştir.

Ankara’nın en çok gelişen be halen hızla gelişmekte olan semtlerinden biri olan Çayyolu’ndaki konumu ve rahat ulaşımı ile onlarca mağaza içerisinden eviniz için gerekli olan mobilya çeşitlerinden halıya, aydınlatma sistemlerinden mutfağa, çocuk mobilyasından perdeye kadar her türlü ürünü uygun ve avantajlı kampanya fiyatlarıyla oldukça kolay bulabileceğiniz, mobilya mağazalarına benzersiz bir yaklaşım getiren bir mobilya merkezidir.

Tüm ince ayrıntılar düşünülerek tasarlanan Anse’de, hem ziyaretçilerin keyifli zaman geçirebilmesi hem de mağaza sahiplerinin beklentilerinin üst seviyede karşılanabilmesi için pek çok donanım ve hizmet sağlanmaktadır.